Whatsapp
>


Bd Akademi, herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim imkanı sağlayabilmek ve eğitimde fırsat eşitliğinin güçlenmesine destek olmak amacıyla kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir online eğitim platformudur. Eğitim reformunun öncüsü olarak anılan Bd Akademi bugün okullarda yaygın olarak kullanılıyor, bilginin aktarılmasını dijital ortama taşıyarak öğretmen ve öğrencilerin birebir vakit geçirebilmelerine yardımcı oluyor. Teknoloji destekli ve insan odaklı bir eğitim anlayışı ile dersleri daha interaktif, daha eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor; aynı zamanda bireysel öğrenim için kendisini geliştirmek isteyen ve merak eden herkese kişiselleştirilmiş bir kaynak sunuyor.
İnternet sitemiz (www.bdakademi.com) üzerinden Kredi Kart, Havale/EFT ve iyzigo yöntemiyle satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Online eğitim, her öğrencinin kendi öğrenme hızında öğrenmesine imkân sağlar. Ders materyallerine sınırsız erişim sağlar. Bu yönüyle tekrar kullanılabilir ders materyalleri ile ortak ders içeriği ile sizlere ekonomik bir alternatif sunar.
  • Dersleri zamandan veya mekandan bağımsız olarak takip edebilir ve geleneksel eğitim sisteminden farklı olarak online eğitim ile istediğiniz zaman istediğiniz ders konusunu tekrar edebilirsiniz. Online eğitim sistemini geleneksel eğitim sisteminden ayıran en önemli özelliği konunun öğrenememe sorununu da ortadan kaldırmasıdır.
  • Teori ve pratik arasındaki ilişkiyi soru çözümü videoları ile daha hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlarken öğrenilenin de daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlar.
  • Zengin görsel ve işitsel içerik yardımıyla eğitimi daha çekici, zevkli ve anlaşılır hale getirerek sizlerin öğrenme düzeyini arttırır.
  • Online eğitimi birçok açıdan neden önemli olduğunu ve öğrencinin başarısı için neden gerekli olduğunu sizlere aktarmaya çalıştık. Sizler de online eğitimin sağlamış olduğu avantajlardan yararlanarak hemen şimdi çok özel fiyat avantajlarıyla ‘BD AKADEMİ’ üyeliği oluşturabilirsiniz.
Eğitimi, satın aldığınız tarihten sonra 12 ay süre ile kullanabilirsiniz.
Evet, gerekli. Bu programı nasıl kuracağınız dersleri aldığınızda gelen şifre ve aktivasyon mailindeki yönlendirmede sizlere adım adım yardımcı olacağız.
0850 840 06 81 Çağrı Merkezi hattımız ile 0543 312 18 37 Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. destek@bdakademi.com adresinden mail yoluyla bizlere ulaşmanız da mümkündür.
  • Sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeyecek kadar sağlam temeller üzerinde kurduğumuz bu sistem, tüm yeni düzenlemeleri sisteme adapte edecektir.
  • Yapılan açıklamaları ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek gerekli güncellemeleri sisteme yansıtmak da bizim önceliğimizdir.
  • Sınav kapsamı, açıklandıktan hemen sonra konu anlatımlarına, test ve deneme sınavları sorularına güncellemeler uyarlanır. Konu hakkındaki bilgilendirmeler ise sizlere en doğru zamanda iletilir.
  • Sizler, sınav sistemindeki değişikliklerden etkilenmeden çalışmalarına devam edeceğinizden emin olabilirsiniz.
Hayır, gerekmiyor. BD Akademi bireysel bir eğitimdir.
Evet, kesinlikle sizlere yeterli olacaktır. Ancak her gün düzenli olarak çalışmak, rehber hocalarımızın yönlendirmelerini adım adım uygulamak koşuluyla...
Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Bunlardan bazıları, Bd Akademi’nin web sitesi https://bdakademi.com’da 10.000'e yakın videosu ve 150 binden fazla interaktif alıştırma sunulmaktadır. Her gün eklenen yeni video ve alıştırmalarla bu sayılar sürekli artmaktadır. Ayrıca, yönlendirme sistemi öğrencinin seviyesini tespit ederek öğrenmesi gereken bir sonraki derse yönlendirmekte, raporlama sistemi ise hem öğrencinin kendisine, hem de velisi ya da öğretmenine gelişimi ve hangi konulara hakim olup olmadığı hakkında bilgi vermektedir. Ödüllendirme sistemi, izlenen her ders videosu, çözülen her soru ya da ders çalışarak geçirilen her dakika için kazanılan puanlar ve madalyalarla kullanıcıların oyunlaştırma mekanizmaları sayesinde Bd Akademi ile sıkılmadan ve eğlenerek öğrenmelerini amaçlamaktadır.
Bd Akademi’de lise seviyeden üniversite seviyesine; ya da okul müfredatından bağımsız olarak finanstan sanat tarihine kadar birçok alanda ders bulunuyor. Örneğin matematik, organik kimya, fen bilimleri, sosyal bilimler, iktisadi bilimler, tıp, astronomi, bilgisayar bilimi gibi geniş bir alanda, 1+1’den diferansiyel denkleme, organik kimyadan tıp bilimine, 7’den 70’e hitap eden bir yelpazede çok sayıda derse ulaşabilirsiniz. Bd Akademi’nin en güçlü olduğu alan matematik olmakla birlikte her konuda dersler sunmayı hedefleyen Bd Akademi’ye sürekli yeni konul ve içerikler eklenmektedir.
Bd Akademi'de lise seviyesinden üniversite seviyesine kadar dersler sunulur.
Bd Akademi’nin kuruluş amacı, öğrenmek isteyen herkesin, istediği an ve istediği yerde, istediği hızda, dünya standartlarında bilgiye ve kişiye özel eğitim fırsatına eşit şartlarda ve bedelsiz olarak ulaşabilmesini sağlamaktır. Bd Akademi kişiselleştirilmiş eğitim anlayışıyla herkese kendi hızında ve ustalaşarak öğrenme şansı sunuyor. Dolayısıyla Bd Akademi’yi, “öğrenmek isteyen” herkes kullanabilir. Öğrenciler okulda öğrendikleri bilgileri pekiştirmek, eksiklerini telafi etmek ya da sınavlara hazırlanmak için; öğretmenler teknolojik bir eğitim aracı ile daha interaktif bir ders işlemek ve öğrencinin “öğrenme” sürecini sahiplenmesine yardımcı olmak için; veliler ise çocuklarına ders çalıştırmak ya da merak ettikleri bir konuda yeni bilgiler öğrenmek için kullanabilirler.
Bd Akademi teknoloji desteki ve insan odaklı bir eğitim anlayışını ve fırsat eşitliği ilkesini savunur. Ustalaşarak ve eksiksiz öğrenme için kişiye özel eğitim vermeyi amaçlayan ve veri üzerine kurulu bir eğitim modelidir. Bd Akademi her bireye kendine en uygun hızda eğitim vermeyi amaçlar. Ustalaşarak öğrenmek için herkes kendisini en rahat hissettiği ortam ve zamanda, konuyu kendi istediği hızda ve gerekiyorsa tekrar ederek öğrenebilir. Tüm sınıfın aynı hızda ilerlemesindense kişiye özel öğrenim anlayışı her öğrencinin kendine özel hızda öğrenmesini destekler. Yapılan araştırmalar, Bd Akademi’nin eksiksiz öğrenme anlayışı sayesinde sınıfta başarısız görülen öğrencilerin bile eksiklerini kapatarak ve ustalaşarak öğrenmeleri halinde orta vadede diğer öğrencilerin önlerine geçebildiklerini göstermektedir.
+